Yeşil Vitamin Kapsülü (Vitamin Capsule Verdi): Saça canlılık verir.Zarar görmüş cansız, kolay karışan ve kırılmış saçlar içindir. Saçın gücünü ve elastikiyetini arttırır.Pürüzsüz, parlak ve ipeksi bir görünüm verir.Kırılmayı elektriklenmeyi önler,saç yüzeyini onarımı
Mor Vitamin Kapsülü (Vitamin Capsule Viola): İşlem görmüş saça canlılık verir.Renkli veya dekolore edilmiş saçlar içindir.Saça güç verir, yeniden yapılanmasını sağlar, kırıkları onarır, saça yumuşaklık ve esneklik kazandırır.Boyadan önce uygulama yapılırsa veya boyaya katılırsa rengi güçlendirir, parlaklığı arttırır, rengin daha yoğun olmasını sağlar.
2 Aşamalı Vitamin (Vitamin 2-phase): Enerji verici günlük bakım solüsyonu. Zayıf, işlem görmüş, cansız, kırılmış saçlar içindir. Multi vitamin karışımı, rafine edilmiş protein ve hafif bakım yağları içerir.
Güçlendirilmiş Keratin (Keratin Force) : Saçı yapılandıran sprey.Kırılmış, cansız, işlem görmüş ve zarar görmüş saçlar içindir. Çift etkili;yapılanma ve bakım sağlar.Saçın en derin noktasına kadar işleyerek yeniden yapılandırır ve korur.
Keratin Hacimlendirici (Keratin Volumiser): Saça sabitlik ve hacim kazandıran bakım solüsyonu. Kırık, cansız, işlem görmüş saçlar için.Saçı şekillendirirken sabitler, hacim ve güç kazandırır, bakımını sağlar.
Keratin Koruyucu ( Keratin Protektor): Saçı kurutma veya diğer ısı yoluyla şekillendirmeler de ısıya karşı koruyucu krem.Tüm saç tipleri içindir.Kuru ve kolay karışan saçlar için idealdir.Keratin,aminoasit, nemlendirici ve ısıya karşı koruyucu maddeler içerir.Şekillendirme sırasında uygulanan ısıya karşı saçınızı korur, saçın ipeksi ve yumuşak kalmasını sağlar.
Vanilyalı Köpük (Vanilla Foam): Yeniden yapılandıran, bakım sağlayan, durulanmayan saç köpüğüdür. Tüm saç tiplerine hitap eder.Özellikle zayıflamış, işlem görmüş ve kuru saçlar için idealdir.Zarar görmüş saçı yumuşatır, pürüzsüz kılar ve saçın antistatik bir şekilde yumuşak kalmasını sağlar.
Vanilyalı Maske(Vanilla Mask): Konsantre besleyici ve nemlendirici maske.Tüm saç tiplerine hitap eder. Özellikle zayıflamış, işlem görmüş e kuru saçlar için idealdir.Saç yapısını yeniden şekillendirerek nemlendirilmesini sağlar ve mükemmel şartlarda muhafaza edilmesin için saçın diplerine kadar nüfuz eder.
Vanilyalı Şampuan (Vanilla Shampoo): Yoğun besleyici yumuşatıcı temizleme şampuanı.Haftalık kullanım içindir.Özellikle kuru, zarar görmüş, boyalı ve dekolore edilmiş saçlar içindir.Saçı yoğun bir şekilde besler, bakım yapar ve kırıkları onarır. Saçın tekrar yumuşaklık kazanmasına ve kolay şekillendirilmesine olanak sağlar.

ŞEKİLLENDİCİLER

DONDURUCU KRİSTAL JÖLE: Berrak jöle, kısa saça özel sert destek veya uzun saça uzun süre kalıcılık vermek üzere geliştirilmiştir.Yüksek modellerde nemli saça, belirginleştirmelerde kuru saça uygulanır.İçeriği Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

ŞEKİLLENDİRİCİ SIVI: Çeşitli şekillendirme işlemlerinde kullanıma elverişli, mükemmel sıvı.Son şekillendirmeler de ve sabitleştirmede kullanıldığı gibi havlu ile kurutulmuş saç üzerine bir miktar uygulanarak saç kurutma işlemi yapılabilir.Saçın yumuşamasını, beslenmesini, korunmasını ve bakımlı olmasını sağlamak amacıyla Photplex-aktif bitki özleri içerir.

JÖLE SPREY: Dipten hacim ve çok kuvvetli sertlik gerektiren modellere çok yönlü, çabuk kuruyan şekillendirici ve kalıcılık veren sprey.Şekil ve dolgunluk için nemli saça,sertlik ve kalıcılık için kuru saça uygulanır. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

SAÇ KÖPÜĞÜ-SERT: Saç diplerine dolgunluk,saça hacim,destek ve uzun süre esnek kalıcılık veren sert köpüğü nemli saça uygulanır ve şekil verilir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

SAÇ KÖPÜĞÜ-NATÜREL: Doğal saç modellerinde ve permalı saçta hacim, doğal esneklik ve destek veren köpük nemli saçta uygulanır ve şekil verilir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

ŞEKİLLLENDİRİCİ WAX KREM: Tüm saç tipleri için şekillendirici ve yapılandırıcı değişik bir krem.Saça nem ve ışıltı verir.Saçı yapılandırmak yada doğal kıvırcık saçı düzeltmek için çok elverişlidir.Çok az miktarda nemli veya kuru saça uygulanır. UV-Filtresi saçı güneşten korur.

JÖLE CİLA: Şekillendirilmiş saça ışıltı, parlaklık ve yapı veren yeni bir ürün.Çok kıvırcık ve statik yüklü saçı tümüyle kontrol altına alır.Az miktarda kuru saça uygulanır.

ŞEKİLLENDİRİCİ CİLA: Saçtaki detayların ortaya konulmasında, yumuşatmada ve düzleştirmede kullanılır.Bunun yanı sıra hacim pırıltı kazandırır.Saçın yumuşamasını, beslenmesini, korunmasını ve bakımlı olmasını sağlamak amacıyla Photplex-aktif bitki özleri içerir.

SAÇ PARLATICI SPREY: Şekillendirilmiş saç üzerine püskürtülerek kullanılır.Saça doğal,sağlıklı, parlaklık verir. UV-Filtresi saçı güneşten korur. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar.

KÖPÜK JÖLE: Çift aksiyonlu köpük jöle, bir jölenin tutuş ve parlaklık kazandırma özelliğini, bir kremin dokusu ve hacmiyle birleştirilmektedir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar. UV-Filtresi saçı güneşten korur.