Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmesini engellemek için Bitkisel Saç Bakım Seti (Kuru ve ya Normal Saçlar İçin) içeriği 250 mililitre. şampuan ve 8×20 mililitre. Serum genellikle saç kayıpları 20”li yaşlardan itibaren artarak başlar; bu dökülme süreci  40’lı yaşlarda da görülebilmektedir. Genellikle şakak ve alın köşesi kısımlarındaki saç hattında gerileme görülür.Bu gerileme erişkin erkeklerin %95 ‘i kadar büyük bölümünde  görülmektedir. Gerileme daha ileri dönemlerde de geçebilir yada bu bölgede de kalabilir.

Saç Dökülmesini Nedenleri Nelerdir;

 • Genetik etkenler kaynaklanan
 • DHT hormonun un olumsuz etkisi
 • Stres ve yorgunluktan dolayı
 • Mevsimsel ve dönemsel değişiklikler
 • Saçlara sıkça ve bilinçsiz yapılan kalitesiz kimyasal uygulamalar
 • Hava kirliliği, güneş gibi tabii etkenlerin olumsuzluğu
 • Kimi ilaçların yan etkilerinin bulunması

  Erkek tipi saç dökülmesi büyük oranda kalıtımsaldır ve genetik olarak kodlanmış dihidrotestesteron hormonunun etkisi sonucu gelişir.Dihidrotestesteron saçın gelişme safhasını kısaltır ve saç köklerinin küçülmesine sebep olur.

  Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Şampuan

  Kullanım Şekli ; Geliştirilmiş formülü ile Haircure Bitkisel Şampuan ıslak saçlara nazikçe masaj yaparak uygulanır. Yağlı saçlar için ise her gün, kuru  veya normal saçlar için iki günde bir kullanılması tavsiye edilmektedir. Uygulamadan sonra daha iyi sonuç almak için Haircure erkek tipi saç dökülmelerine karşı geliştirilmiş serum ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Serum

  Haircure serum içerdiği bitkisel aktifler sayesinde kuvvetli olan saç kökleri kuvvetlendirerek gelişmesine yardımcı olmaktadır. Saç tellerini uyararak çalışma fonksiyonları  kazandırır. İçeriğindeki aminoasitler saç derisini gençleştirerek, saç oluşumuna ve gelişimine sağlıklı bir ortam hazırlar. Hala yaşamını yitirmemiş saç foliküllerini güçlendirerek onları canlandırır, daha da fazla hacim kazandırır ve gelişimine yardımcı olur.

  Kullanım Şekli; Genişletilmiş formülü ile haircure bitkisel serum saçlar şampuanla yıkandıktan hemen sonra nemli ve temiz saçlara uygulanır.Yağlı ve Kuru veya Normal saçlar için iki gün ara ile gece yatmadan önce saç diplerine masaj yaparak serum şişesinin üç te biri  kullanılır ,asla durulanmaz.