Saç kozmetiğinin önde gelen profesyonel markalarından olan Goldwell yeni piyasaya sürdüğü saç bakım serisi, Goldwell Care ile sadece saç boyasında değil saç bakımında da yenilikçi, kaliteli ürünleri ile iddiasını ortaya koyuyor. Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Doğatek ile Goldwell ürünleri tüm seçkin kuaförlerde yer almaktadır.

Kuaförler, en iyi sonucu elde etmek için saçların her zaman bakımlı olmasını talep eder, yıpranmış, kuru saçlarda istenilen sonucu almaları çok zordur. Goldwell, kuaförlerin saç bakımındaki taleplerini karşılamak için elli yıldan fazla bir süredir edindiği tüm bilgi birikimi ile yeni bir profesyonel saç bakımı, Goldwell Care’i piyasaya sürdü.

Goldwell Care saç bakımı serisi, etkisi kanıtlanmış “yogurtene” maddesini başka besleyici maddelerle birleştirilerek elde edilen Y-Shine Kompleksi içeriyor; bu kompleks sayesinde saçlarda %40’a varan oranda daha çok parlaklık elde ediliyor.

Goldwell Care serisinde, yalnız saç tiplerine değil saç yapısına da göre farklı ürün grupları bulunur. Boyalı, kıvırcık veya permalı ve kuru saçlar için ayrı ürün serilerinin her birinde ince telli saçlar için “Light” ve kalın ve normal telli saçlar için “Intense” olmak üzere iki ayrı ürün grubu bulunur. Saç derisinde sorun yaşayan ve kepek, kaşıntı, tahriş gibi problemlere sahip olanlar için de “Regulation” serisi geliştirilmiştir.

Care, salonda profesyonel kullanıma yönelik 10 ürün ve evde kullanım için kişiye özel ürünleri ile 24 üründen oluşan ilk saç bakımı serisidir.

Tüm bu yenilikler ile kuaförün sadık iş ortağı Goldwell, yeni bakım serisini kuaförün salondaki ihtiyaçlarını ve müşterinin taleplerini dikkate alarak piyasaya sürüyor. Yeni saç bakımı serisi, Goldwell Care kuaförlerin maliyetten tasarruf etmesini sağlarken müşterilerine ürünleri kolayca tavsiye etmelerini sağlar.