Son zamanlarda kadınların tercih ettiği estetik talepleri endişeli sorularıda beraberinde getirdi. Estetik yaptırmaya karar verdiyseniz ve uzman bir doktor arayışına girdiyseniz karşınıza çıkacak doktorlardan biride Estetik Plastik Cerrahi Op.Dr.Teoman Doğan olacaktır. Peki bu Dr.Teoman Doğan kimdir? İlgilendiği alanlar nelerdir? Kendi yazdığı makalesini siz okurlarımızla paylaştık. Ülkemizde estetik Cerrahi süratle gelişiyor. Uygulanan kimi operasyonlar : Burun estetiği , Göğüs estetiği , Meme estetiği , Kepçe kulak , Karın germe vs.

Özellikle son on senede bir çok yenilik oldu ve artık eskiden hayal bile edilemeyen şeyleri yapmak mümkün. Gelişim baş gösterdiği dallar arasında Göz kapağı estetiği , Jinekomasti ,Kalça estetiği ,Meme dikleştirme ,Göğüs büyütme ,Yüz estetiği, Kaş kaldırma ,Ben aldırma ,Yüz germe ,Yağ aldırma ,Estetikburun estetik cerrahisi çok süratli gelişen çok dinamik bir alan.

Şimdi size Teoman Doğan’nın kendi yazmış olduğu makaleyi gösterelim;
Ben www.teomandogan.com hazırlarken bir estetik cerrah olarak yaptığım işe bakış açımı yansıtmaya çalıştım. Amacım sizin dışarıdan göremeyeceğiniz kimi ayrıntıları gösterebilmek. Bu konularda Yüz estetiği ,Göğüs kanseri , Saç ekimi ,Botox , Kol sarkıkları , Estetik dikiş , Meme ucu problemleri  yazdıklarım sadece benim bakış açımı yansıtıyor ve bildiğim ne varsa en açık biçimde anlatmaya çalıştım. Eksik bulduğunuz, sormak istediğiniz herşeyi bize yazabilirsiniz. Ben ve ekibim gelen bütün soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Plastik cerrah ide her doktorun farklılık yaklaşımları olmasının çok normal olduğunu, özellikle bu konularda Popo estetiği ,Göbek estetiği , Migren , Çene estetiği , Botox , Zayıflama ve estetik cerrahi ,Mini Rinoplasti , Estetik ameliyatlar , Burun estetiği , Göğüs estetiği , Estetik bir başkasının benim tavsiyelerimin tam tersini söyleyebileceğini de bilmenizi isterim. Bu doğrularla yanlışlar arasında çok net sınırların olmadığı, daha çok sahsi yaklaşımların ön planda olduğu bir tıp dalı.

Sitemde Estetik fiyat ,Estetik görüntüler ,Estetik resimleri ,Estetik video , öncesi sonrası hasta resimleri ve ameliyatlar ile ilgili fiyatlar yok. Bu hem yasal bir zorunluluk hem de böyle olması daha iyi diye düşünüyorum. Bunların dışında estetik ile ilgili benim bildiğim, inandığım herşey var.  Ayrıca sitemizde İngilizce Plastic Surgery ve Almanca Die Schönheitsoperation bilgilerde bulunmaktadır.

Bu yazımızda Estetik Plastik Cerrahi Op.Dr.Teoman Doğan hakkında kendi yazdığı makalesiyle